U poslednjoj utakmici sedmog kola Opštinske lige u malom fudbalu EPCG ubjedljivo pobjedila Studentski dom, rezultatom 13:6.

Prava goleada viđena je na ovom susretu, a EPCG je zasluženo došla do tri boda.

Sjajan susret pružio je Aleksa Bijelović koji je postigao četiri gola (6, 8, 19. i 32.minut), tri gola je dao Luka Marković (6, 26. i 28.minut), dva je dao Marko Krivokapić (20. i 38.minut), dok su se po jednom u listu strijelaca upisali: Dalibor Dendić (22.minut), Boris Pajović (30.minut), Miloš Međedović (31.minut) i Ivan Pejović (38.minut).

Za Studentski dom po dva puta u listu strijelaca upisali su se: Mileta Nikčević (27. i 34.minut) i Mikan Jovović (35. i 37.minut), dok su po jedan gol postigli Filip Vujović (7.minut) i Vladimir Spalević (20.minut).

Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri sa obje strane, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Marko Krivokapić (KMF EPCG Nikšić).