Trenutno u Nikšiću
U gradu pod Trebjesom nekad duva, nekad sunčano, odjednoom misliš kiša će. Tako za svakog ponešto…
Od kape i debelih zimskih jakni do majci kratkih rukava, neko se “osnaži“ pa obuče i kratke pantalone. Kako kažu stari “ljubav ih grije“.
Mirni dani, bez nekih većih događaja.
Ali stalno nekud žurimo.
Pokupila jedna gospođa dijete iz škole, stavila ga u taksi, zatvorila vrata i krenula da uđe u auto s druge strane, ali… Taksista nije sačekao da gospođa uđe, nego je produžio dalje. Žena je trčala za autom, taksista otišao… Dokle je trčala, kad je taksista skontao da treba majka da je s djetetom u auto, to ne znamo. Scena, crni humor…
Žurimo previše, ne slušamo jedni druge, onda prvimo greške.
Ostanite uz portal Mladi Nikšića!


