Fudbaleri Sutjeske pobjedili su ekipu Lovćena na Cetinju rezultatom 0:2, u meču 30. kola Prve crnogorske Telekom lige.

Trijumfom na gostujućem terenu Nikšićani su nastavili borbu za titulu u kojoj i dalje zaostaju tri boda, nakon što je prvoplasirana Budućnost slavila protiv Dečića.

Pobjedu ekipi Sutjeske, golovima u prvom poluvremenu donijeli su Vuković u 31. i Božović u 44. minutu, a sastav Nikole Peca Rakojevića rutinski je sačuvao prednost i sa tri nova boda se vratio kući.

Nikšićanima sledi nastavak trke za titulu, a ukoliko budu trijumfovali u narednom meču i Budućnost zabilježi loš rezultat u duelu sa ekipom Zete, koja je u odličnoj formi, doći će u priliku da se ravnopravno bore za šampionsku krunu.