U petom kolu Opštinske lige u malom fudbalu Studentski dom pobjedio Marvel, rezultatom 7:4.

Utakmica sa dosta golova i prilika između dvije ekipe, a slavio je Studentski dom koji je ujedno i upisao prvu pobjedu u ovoj sezoni.
Do devetog minuta Studentski dom je imao prednost od 3:0. Nakon toga, Studentski dom je pao sa igrom, a Marvel je to iskoristio i do poluvremena poravnao rezultat.
U drugom poluvremenu na terenu je postajao samo Studentski dom koji je brzim golovima riješio pitanje pobjednika.
Sjajan na ovom susretu bio je Jakov Vukčević koji je postigao het-trik (3, 26. i 37.minut), dva gola je dao Mileta Nikčević (9. i 32.minut), dok su po jedan gol postigli Košta Vuković (2.minut) i Mikan Jovović (25.minut).
Za ekipu Marvela po dva gola su postigli Danilo Pejanović (15. i 17.mimut) i Nikola Kostić (20. i 37.minut).
Sudijski dvojac na ovom susretu Veljo Tadić – Miraš Kadić je imao pune ruke posla pa su tako pokazana tri žuta kartona: Luka Milić i Nikola Kostić (KMF Marvel) i Filip Maksimović (KMF Studentski dom).