U jednom od derbija petog kola Opštinske lige u malom fudbalu Gornje Polje savladalo ekipu Popa, rezultatom 9:6.

Sjajna utakmica između dvije ekipe gdje je Gornje Polje od gotove utakmice zakomplikovalo sebi život u završnici susreta.

Na poluvremenu rezultat je bio 3:1 za Gornje Polje.

U drugom poluvremenu prednost od četiri gola je imalo Gornje Polje ali im ni to nije garantovalo sigurnu pobjedu jer su Popovi za par minuta stigli na gol zaostatka. Snage za nešto više nijesu imali Popovi pa je tako Gornje Polje nakon ovog kola ostala jedina ekipa koja je upisala svih pet pobjeda iz isto toliko utakmica.

Za ekipu Gornjeg Polja po dva pogodka dali su Miloš Backović (7. i 39.minut) i Đorđije Mirković (30. i 37.minut), dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Marko Komnenić (1.minut), Nikola Sredanović (3.minut), Vladimir Agramović (26.minut), Stevan Perović (39.minut) i Darko Mijušković autogol (31.minut).

Za ekipu Popa, tri gola je dao Ivan Lakićević (33, 33. i 38.minut), dva gola je postigao Darko Mijušković (14. i 22.minut), a jedan Miloš Maltez (32.minut).

Na visini zadatka bio je sudijski dvojac Veljo Tadić – Miraš Kadić.