U petom kolu Opštinske lige u malom fudbalu Ćemenca i Trebjesa remizirali, 3:3. Utakmica sa dosta uzbuđenja i prilika na obje strane terena, a neriješen rezultat je najrealniji.

Povela je Trebjesa u osmom minutu preko Bojana Radulovića. Minut kasnije izjednačio je Stefan Mitrovović. Potpuni preokret donio je Filip Mitrović u 18.minutu.

Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 3:2 u korist Ćemenaca.

U petom minutu drugog poluvremena Bojan Radulović postiže svoj drugi gol na ovom susretu.

Tri minuta kasnije Radojica Kadić donosi preokret Trebjesi.

Konačan rezultat 3:3, postavio je Andrija Džoganović dva minuta prije kraja susreta. Do kraja i jedni i drugi su imali priliku da postignu po gol ali je ostalo 3:3.

Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri sa obje strane, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Radojica Kadić (KMF Trebjesa).