Škola Olga Golović obilježila juče Dan škole
Bogatim kulturno-umjetničkoim programom juče je u školi Olga Golović obilježen Dan škole.
Na krilima muzike, igre i pjesme, glumom i odabranim stihovima, druženje su uljepšali naši učenici od prvog do devetog razreda.
Prisutne su pozdravile direktorica Ivana Krsmanović i nastavnica Mica Pejović koja je ispraćena u zasluženu penziju.





