U četvrtom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Pop savladao Studentski dom, rezultatom 9:7.

Dobra predstava između dvije ekipe u kojoj su Popovi ostvarili pobjedu.
Prvo poluvrijeme dosta neizvjesno gdje se igralo gol za golom, a na odmor se otišlo sa rezultatom 4:4.
U drugom poluvremenu Popovi su sa tri gola uspjeli da steknu prednost i da privedu meč u svoju korist.
Het trik na ovom meču postigli su Ivan Lakićević (16, 21. i 29.minut) i Aleksandar Bezmarević (19, 28. i 34.minut), dva gola je dao Darko Mijušković (19. i 40.minut), dok se jednom u listu strijelaca upisao Aleksandar Bulatović (10.minut).
Za ekipu Studentskog domalo dva gola su postigli Filip Maksimović (9. i 15.minut) i Filip Vujović (12. i 40.minut), dok su po jednom golove postigli Jovan Pejović (18.minut), Jakov Vukčević (31.minut) i Mileta Nikčević (34.minut).
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Mirko Vučeljić (KMF Studentski dom).