U četvrtom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Humci Elit-Les i Marvel odigrani neriješeno, 6:6.

Sjajna utakmica između dvije ekipe gdje je u prvom poluvremenu dominirao Elit Les, a u drugom Marvel uspio da stigne zaostatak od pet golova i sasvim zasluženo dođe do boda.
Za Humci Elit-Les po dva gola su dali: Milinko Malović (2. i 12.minut) i Nikola Cimbaljević (14. i 28.minut), dok su po jedan gol postigli Nemanja Rosandić (9.minut) i Dragan Baćović (30.minut).
Za Marvel dva gola je postigao Luka Milić (37. i 40.minut), dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Nikola Kostić (4.minut), Nemanja Nenezić (39.minut), Dragan Baćović autogol (32.minut) i Nikola Cimbaljević autogol (36.minut).
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Nikola Kostić (KMF Marvel).