U četvrtom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, EPCG savladala Eus, rezultatom 5:4.

Fudbaleri EPCG uspjeli su da upišu drugu pobjedu u novoj sezoni nakon preokreta nad ekipom Eusa.
Na poluvremenu prednost od 2:1 imala je ekipa Eusa.
U drugom poluvremenu zahvaljujući Daliboru Dendiću ekipa EPCG je stigla do izjednačenja i do samog kraja igrao se egal meč, koji je u poslednjim trenucima utakmice odlučio Aleksa Bijelović u korist svoje ekipe.

Het trik na ovom susretu za EPCG postigao je Dalibor Dendić (11, 24. i 30.minut), dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Marko Krivokapić (28.minut) i Aleksa Bijelović (40.minut).

Za Eus strijelci su bili: Miljan Vlahović (1.minut), Dejan Todorović (8.minut), Balša Goranović (27.minut) i Aleksandar Dragićević (40.minut).

Na visini zadatka bio je sudijski dvojac Veljo Tadić – Miraš Kadić.