U jednom od derbija drugog kola Opštinske lige u malom fudbalu, Pekara Zvicer i Kaljari Knjaz odigrali neriješeno, 3:3.

Utakmica sa dosta uzbuđenja između dvije ekipe, a neriješen rezultat je najpravedniji.
Na odmor se otišlo sa rezultatom 1:1.
U drugom poluvremenu Pekaara Zvicer je stigla do prednosti od dva gola u 36.minutu, ali se prošlogodišnji finalista nije tako lako predao pa je pogodcima Miloša Blagojevića stigao do boda.
Osim dvostrukog strijelca Miloša Balgojevića (38. i 39.minut), jedan gol je postigao i Luka Cicmil (5.minut).
Na drugoj strani golove za Pekaru Zvicer postigli su: Mirko Durutović (10.minut), Marko Kasalica (35.minut) i Nemanja Zvicer (36.minut).
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Nemanja Zvicer (KMF Pekara Zvicer).