U prvom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Trebjesa i Humci Elit-Les odigrali neriješeno 7:7.

Odlična utakmica sa puno uzbuđenja viđena je između dvije ekipe, a remi je najpravedniji rezultat.
Prvo poluvrijeme je pripalo igračima Humaca koji su dominirali i na pauzu otišli sa prednošću od 5:1.
U drugom poluvremenu “aktuelni šampion” se trgnuo i sa dva gola pred kraj susreta došao do boda.
Za Trebjesu po dva gola postigli su: Sreten Jaredić (24. i 38.minut) i Željko Lješković (25. i 28.minut), a po jedan gol su dali Miloš Tepavčević (18.minut), Miloš Kostić (35.minut) i Ivan Roćenović (39.minut).
Za Humce maestralnu partiju pružio je Nikola Cimbaljević koji je postigao četiri pogodka (11, 17, 21. i 37.minut), dva je dao Boris Jeknić (3. i 20.minut), a jedan Nemanja Rosandić (6.minut).
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Ivan Roćenović (KMF Trebjesa).