U prvom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Pivara Trebjesa pobjedila Yang Boys, rezultatom 5:4.

Uzbudljiv susret sa puno golova i prilika odigrali su dvije ekipe, a Pivara Trebjesa je bila bolja za jedan pogodak.
Na samom startu meča, prednost od 2:0 stekli su igrači Yang Bojsa. Pivara Trebjesa se trgla nakon dva pogodka i do poluvremena ekspresno preokrenula rezultat u svoju korist (3:2).
U drugom poluvremenu igralo se gol za golom, a pitanje pobjednika riješio je Luka Perović svojim trećim golom na ovom meču u 38.minutu.
Osim Luke Perovića koji je postigao tri pogodka (10,18. i 38.minut), po jedan gol su dali Goran Davidović (14.minut) odnosno Radivoje Mijović (31.minut).
Za ekipu Yang Boysa golove dali: Novica Ćalasan (2. i 34.minut) i Branimir Kandić (9. i 30.minut).
Sudijski dvojac na ovom susretu Veljo Tadić – Miraš Kadić je imao pune ruke posla pa su tako pokazana dva crvena kartona: Milun Bajagić (KMF Yang Boys) i Ivan Petrušić (KMF Pivara Trebjesa).