U drugom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Gornje Polje upisalo trijumf nad Pivarom Trebjesa, rezultatom 11:5.

Sjajna fudbalska predstava viđena je između dvije ekipe, a Gornje Polje je sasvim zasluženo stiglo do tri boda.
Prvo poluvrijeme se igralo gol za golom pa se na pauzu otišlo sa rezultatom 3:2 u korist Gornjeg Polja.
U drugom poluvremenu Gornje Polje je dodalo gasa pa je tako za svega sedam minuta riješeno pitanje pobjednika.
Sjajnu predstavu pružio je Miloš Backović koji je postigao pet pogodaka (2, 15, 21, 25. i 31.minut), tri gola je dao Nikola Sredanović (12, 38. i 39.minut), dva je postigao Stevan Perović (22. i 23.minut), a jedan Veselin Vukićević (27.minut).
Za Pivaru Trebjesa dva gola su postigli Vuk Drinčić (20. i 32.minut) i Goran Davidović (14. i 36.minut), a jedan je dao Draško Gojković (33.minut).
Na visini zadatka bio je sudijski dvojac Veljo Tadić – Miraš Kadić.