Ozrinići brojali do deset

U 14. kolu opštinske lige u malom fudbalu Ozrinići savladali Humce-Elit Les, rezultatom 10:1.

Od samog starta utakmice Ozrinići su nametnuli svoj stil igre i više nego lako došli do pobjede.
Sa ovom pobjedom Ozrinići su obezbjedili prvo mjesto u regularnom dijelu šampionata.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije nijesu pokazale nijedan žuti karton.
Za ekipu Ozrinića na današnjem susretu po dva gola postigli su: Nemanja Ćetković (8 i 25. minut), Saša Drobnjak (9 i 34. minut), Milan Lakčević (25 i 39 minut) i Marko Radoman (30 i 40. minut), po jedan gol su postigli Filip Mitrović (26. minut) i Saša Nikolić (31. minut).
Počasni pogodak za ekipu Humci-Elit Lesa postigao je Milinko Malović u 22. minutu.
Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su obavili dobro svoj dio posla.