U 18. kolu prve crnogorske futsal lige, ekipa Nikšića savladala Baja Pivljanina, rezultatom 6:3.

Igrao se deveti minut kada je golman Baja Pivljanina Balša Đurković dobio crveni karton, a Dragan Jakovljević donio prednost ekipi Nikšića.
Već u 13. minutu na semaforu je bilo 2:0, strijelac je bio Boban Božović. Tri minuta kasnije Vasilije Agramović postiže novi gol za ekipu Nikšića.
U 24. minutu Luka Vuletić iz ekipe Bajo Pivljanin postiže pogodak. Tri minuta kasnije, Bajo Pivljanin se vraća u meč, pogodak postiže Darko Ćalasan.
Na petnaestominutnu pauzu se otišlo sa minimalnom prednošću u korist Nikšića.
U 29. minutu Marko Kovačević se upisuje u listu strijelaca i donosi ekipi Nikšića prednost od dva gola.
U 38. minutu revija golova, Darko Ćalasan svojim drugim golom na susretu smanjuje rezultat i unosi neizvjesnost pred kraj utamice, međutim dilemu oko pobjednika u narednom napadu otklonio je Marko Kovačević svojim drugim golom na ovom susretu, a nakon njega u listu strijelaca se upisao i kapiten ekipe Nikšića Ratko Bošković.