KMF Pop pobjedio KMF Ćemence

U sedmom kolu Opštinske lige u malom fudbalu KMF Pop pobjedio KMF Ćemence rezultatom 7:6.

Kvalitetnu utakmicu koja je obilovala sa mnogo golova odigrali su ekipa KMF Pop i KMF Ćemence. Za jedan gol bolji je bio KMF Pop.
U prvom poluvremenu prava dominacija ekipe Pop-a koja je imala prednost od 5:1.
Drugo poluvrijeme ekipa Pop-a nastavila je u istom ritmu i stigla do rezultata 7:1. Opuštanje ekipe Pop iskoristili su protivnici i uspjeli koliko toliko da zakuvaju meč brzim golovima na samom kraju meča, ali nedovoljno za bod.
Meč je protekao mirno i korektno, a sudije su dodijelile jedan žuti karton: Vuk Nikolić (KMF Pop).
Strijelci za pobjedničku ekipu su bili: Bojan Kalezić (5,16 i 23 minut), Vuk Nikolić (17 i 25 minut), Miloš Maltez (2 minut) i Marko Cerović (11 minut).
Za poraženu ekipu golove su postigli: Petar Perošević (28,35 i 40 minut), Boban Miličić (20 i 38 minut) i Nemanja Golović (32 minut).
Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su obavili dobro svoj dio posla.