U prvom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, ekipa Gornjeg Polja savladala Spartu, rezultatom 6:5.

Uzbudljiv susret sa puno golova i prilika odigrali su dvije ekipe, a igrači Gornjeg Polja su bili bolji za jedan gol.
Do poluvremena se igralo gol za golom, dva puta je prednost imala Sparta ali se Gornje Polje vraćalo u igru pa se na odmor otišlo sa rezultatom 2:2.
U drugom poluvremenu na terenu druga slika, igrači Gornjeg Polja su zaigrali konkretnije i tako u razmaku od 24. do 28. minuta uspjeli da postignu tri pogodka i da riješe susret u svoju korist.
Strijelci za pobjedničku ekipu bili su: Miloš Backović (12. i 33. minut), Aleksandar Đuranović (20. i 24. minut), Stevan Perović (25. minut) i Veselin Vukićević (28. minut).
Za Spartu na ovom susretu golove su postigli: Ilija Perović (4. i 30. minut), Bogić Bulatović (15. minut), Ivan Vuksanović (35.minut) i Marko Božović (40.minut).
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Ivan Butorović (KMF Gornje Polje).