U prvom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Homer i više nego ubjedljivo savladao Studentski dom, rezultatom 10:2.

Od samog starta meča ekipa Homera je zagospodarila terenom i više nego lako došla do pobjede. Pitanje pobjednika riješeno je bilo već u prvom poluvremenu kada je rezultat bio 4:0.
U drugom poluvremenu Studentski dom je sa dva brza gola pokušao koliko-toliko da se vrati u utakmicu, ali su igrači Homera dodali gas i do vrha napunili mrežu ekipe Studentskog doma.
Sjajnu partiju pružio je trostruki strijelac Dejan Toljić (5, 28. i 31. minut). Po dva gola postigli su: Jovan Kecojević (17. i 32. minut) i Miloš Vujković (37. i 38. minut), a po jedan su dali Miloš Krulanović (4.minut), Momir Vojinović (18.minut) i Ognjen Nerić (35.minut).
Za ekipu Studentskog doma golove su dali: Mileta Nikčević (24.minut) i Jovan Pejović (26.minut).
Na visini zadatka bio je sudijski dvojac Veljo Tadić – Miraš Kadić.