Eraković: ,,U Podgoricu po tri boda”
U okviru 27. kola Prve fudbalske crnogorske lige, ovog vikenda FK Sutjeska gostuje ekipi Titograda. Na današnjoj konferenciji govorili su prvotimac plavih Novica Eraković i šef stručnog štaba Miljan Radović.
,,Ušli smo u jedan loš niz od tri utakmice bez pobijede, ali pauza nam od 15-ak dana nam je prijala tako da smo spremni i ulazimo motivisano u ovaj meč. Idemo u Podgoricu da osvojimo sva tri boda”, kazao je Eraković.
Na pitanje novinara da promomentariše očekivanja o ovom susretu, kao i o samom igračkom kadru za ovaj meč, Radović je kazao:
,,Iskoristili smo dobro ovu pauzu, momci su radili odlično. Mislim da smo se dobro pripremili za ovaj završni dio prvenstva. Imamo tri utakmice u 7-8 dana, naravno neće biti lako, pogotovo što je nama važnost tih utakmica velika. Sutjeska treba da se plasira tamo gdje zaslužuje, u Evropsko takmičenje (kvalifikacije). Uz kvalitet i rad koji momci posjeduju ja se nadam da ćemo moći da uzmemo tri boda.
Za ovaj susret nećemo moći da računamo na Augusta koji je prošlo kolo dobio crveni karton kao ni na Šofranca i Giljena zbog žutih kartona, ostali momci su spremni.
Susret je zakazan za subotu, sa početkom od 16h.
Mjesto odigravanja susreta Stari aerodrom, Podgorica.
S.T.



