U petom kolu Opštinske lige u malom fudbalu Pivara Trebjesa preokretom savladala Dekor Ivu, rezultatom 3:2.

Sjajna predstava na otvaranju petog kola između dvije ekipe, a Pivara je preokretom uspjela da dođe do tri boda.
Nakon prvih par minuta i početnog ispitivanja snaga, prvi gol je pao u 11. minutu kada je Stevan Bulajić doveo Dekor Ivu u prednost.
Minut prije kraja poluvremena Spasoje Đurković je poravnao rezultat.
Na odmor se otišlo sa rezultatom 1:1.
U 27. minutu nova prednost za Dekor Ivu, a strijelac je bio Zijad Adrović. Pad u igri Pivare nije uspjela da iskoristi Dekor Iva koja je imala par izrazitih prilika ali je danas na golu bio odlični Milo Radojićić koji je svoju ekipu održao u ,’’život”.
Kazna na drugoj strani je stigla, u poslednjem minutu utakmice Radivoje Mijović je izjednačio na 2:2, a potpuni preokret 15 sekundi prije kraja donio je Milorad Bulatović.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri sa obje strane, a sudije su pokazale dva žuta kartona: Stevan Bulajić (KMF Dekor Iva) i Radivoje Mijović (KMF Pivara Trebjesa).