U drugom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Bajo Pivljanin i EPCG Nikšić odigrali neriješeno 6:6.

Mnogo uzbudljiv susret viđen je između dvije ekipe gdje je u prvom poluvremenu Bajo Pivljanin dominirao i imao prednost od 4:1, dok je u drugom poluvremenu viđena totalno druga slika gdje su se igrači EPCG “trgnuli” i zasluženo došli do boda.

Dvostruki strijelci za ekipu Baja Pivljanina bili su: Marko Ćalasan (10. i 18.minut) i Novica Ćalasan (12. i 38.minut), po jedan pogodak postigli su: Marko Kecojević u 15.minutu i Miloš Osmajić u 35.minutu.

Za ekipu EPCG Nikšić po dva gola su dali: Aleksa Bijelović (23. i 24. minut) i Boris Pajović (19. i 39.minut), dok su po jedan gol postigli: Ivan Pejović u 22.minutu i Marko Krivokapić u 37.minutu.

Sudijski dvojac na ovom susretu Veljo Tadić – Miraš Kadić je imao pune ruke posla pa su tako pokazana čak četiri žuta kartona: Aleksa Bijelović, Boris Pajović i Miloš Međedović (EPCG Nikšić) i Miloš Osmajić (KMF Bajo Pivljanin).