Uspješan povratak Slađane Pejović

U Herceg Novom je održana Ulična trka povodom Dana Opštine na kojoj je članica Atletskog kluba “Nikšić” pobijedila u konkurenciji žena.

Ona je osvojila prvo mjesto ispred Lidije Todorović (Atletski klub “Sparta”) i Dijane Terzić iz Banjaluke.

 

Treba istaći da je ovo i više nego uspješan povratak Slađane nakon godinu i po dana koju je napravila zbog porođaja.