Učenici OŠ “Radoje Čizmović” obilježili Svjetski dan zaštite životne sredine

Učenici OŠ ,,Radoje Čizmović” dali su svoj doprinos očuvanju životne sredine.
Učestvovali su u akciji uređenja i čišćenja park-šume Trebjesa. Akciju je,povodom obilježavanja 5. juna –Svjetskog dana zaštite životne sredine, organizovala opština Nikšić na inicijativu Generalnog sekretarijata Vlade Crne i zajednica opština Crne Gore i Ministarstva održivog razvoja i turizma. Na ovaj način se propagira odgovorni odnos prema životnoj sredini.
U akciji su učestvovali učenici VI,VII i VIII razreda , nastavnica biologije i hemije Ismeta Fatić i pedagoškinja-pripravnica Slavka Bečanović-Raičević.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *