Učenici OŠ “Luka Simonović” uspješni na “Dabar” takmičenju

I ove godine učenici Osnovne škole “Luka Simonović” učestvovali su na “Dabar” takmičenju koje ima za cilj promovisanje i razvoj računarstva i informatike.

U školi je organizovana dodjela diploma i potvrda. Diplome za zapaženi rezultat, što znači da su među 10 odsto najuspješnijih takmičara, dobili su učenici: Vasilije Perović, Jovan Matović, Maksim Tomašević i Jug Bogdan Lalatović. Ostali učenici dobili su potvrde o učešću.