U Gradskoj kući održano predavanje ,,Još nam samo ale fale”

Predavanje ,,Još nam samo ale fale” održano je danas u Gradskoj kući. Tema predavanja bila su neobična bića iz naše mitologije.

Vera Luburić, kustos i etnolog kroz zanimljivo predavanje upoznala je publiku sa brojnim mitskim bićima.

Događaj su organizovali JU ,,Muzeji i galerije”