Trinaest medalja za Karate klub “Jion” na turniru u Kolašinu

Na karate turniru “Kolašinski pobjednik 2022.” kraratisti Karte kluba Jion Nikšić su ostvarili odličan uspjeh osvojivši trinaest medalja. Na ovom turniru je učestvovalo oko 700 takmičara iz 31 kluba. Ksenija Bojanić osvojila je zlato u kategoriji borbe, Milena Piljević dvije srebrne medalje u istoj kategoriji. U muškoj kategoriji Viktor Jovović, David Knežević i Aleksandar Stanišić osvojili su srebrne medalje (borbe). Mia Baošić osvojila je bronzu, kao i Marija Lješković, Nađa Vučeljić i Darko Šćepanović (borbe). Niz medalja nastavile su i Andjela Šćepanović i Radivoje Vučeljić sa bronzanim medaljama (kate). Bronzane medalje u ekipnom takmičenju (kate) osvojili su Andjela Bijelić, Nađa Vučeljić i Ksenija Bojanić.

Iz kluba su istakli da je organizacija bila dobra, te se zahvaljuju organizatoru na gostoprimstvu.