Trenutno u Nikšiću

Oblačno sa malo vjetra. Ljepši dan nego juče.

Kako prokomentarisa neka naša sugrađanka, bar se roba može osušiti.

Bar nešto ovog tmurnog dana u gradu pod Trebjesom.

Još se ova zima neda, čupa se neće da ode.

Kulturnih dešavanja ima, filmova, večeri posvećenih nekome u čast. A valjalo bi do sajma u Delti.

Da se knjiga vrati u naš život. Malo da se duhovno uzdignemo.

Portal Mladi Nikšića je uz vas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *