Trenutno u Nikšiću
Oblačno sa malo vjetra. Ljepši dan nego juče.
Kako prokomentarisa neka naša sugrađanka, bar se roba može osušiti.
Bar nešto ovog tmurnog dana u gradu pod Trebjesom.
Još se ova zima neda, čupa se neće da ode.
Kulturnih dešavanja ima, filmova, večeri posvećenih nekome u čast. A valjalo bi do sajma u Delti.
Da se knjiga vrati u naš život. Malo da se duhovno uzdignemo.
Portal Mladi Nikšića je uz vas!


