futsal

U 16. kolu prve futsal lige Crne Gore, ekipa Titograda slavila na gostovanju u Nikšiću rezultatom 5:1 i tako zadržala šanse u borbi za prvu poziciju, dok se ekipa Nikšića sve više udaljava od mjesta koje vodi u play-off.

Na prvi gol se čekalo svega šest minuta kada je Filip Marković donio prednost gostima. Dva minuta kasnije Nikšić stiže do poravnanja rezultirala preko Bobana Božovića.
Pitanje pobjednika riješeno je u intervalu od 12-og do 16-og minuta kad su gosti postigli tri pogodka, a strijelci su bili Eldin Ćorović (12. minut), Darko Nikolić (15. minut) i Dejan Miličić (16. minut).
U 18. minutu golman domaćih Milan Savić je dobio crveni karton, a devet minuta kasnije i njegov saigrač Marko Nikolić.
Tačku na i stavio je Filip Marković u 39. minutu, svojim drugim pogodkom na ovom meču.
Utakmicu su sudili: Saša Goranović i Dušan Jovićević.
Delegat meča: Momčilo Malović.