U okviru Prve futsal lige Titograd savladao ekipu KMF Bajo Pivljanin rezultatom 4:3.

Neizvjestan derbi večeras u Sportskom Centru u Nikšiću. Utakmica je odigrana pred polu-praznim tribinama.
Ekipa Titograda je preuzela prvo mjesto na tabeli i tako ostavila ekipu Baja Pivljanina na drugom mjestu.
Do prvog gola se čekalo svega četiri minuta kada je napadač Titograda Milovan Drašković zatresao mrežu Baja Pivljanina i doveo svoju ekipu u vođstvo. U petom minutu dolazi do kratke pauze meča zbog povrede jedinog golmana Titograda Dragoljuba Desportovića. Ekipa Titograda je nastavila igru bez svog kapitena i prvog golmana reprezentacije Crne Gore.
Ekipa Baja Pivljanina je poravnala rezultat u 9. minutu utakmice preko svog napadača Gorana Delića. Do ponovne prednosti ekipe iz Podgorice dolazi u devetom minutu zbog greške u odbrani Gorana Delića. Ognjen Šušic u 11 minutu postiže pogodak i poravnava rezultat na 2:2.
Ekipa Baja Pivljanina dolazi u prvo vođstvo na utakmici u 12 minutu preko Mitra Kandića. Poslednji gol u prvom poluvremenu postiže Borislav Adžić i poravnava rezultat na 3:3. Ekipe odlaze na zasluženi odmor.
U drugom poluvremenu nismo vidjeli puno golova.
Ekipa Titograda je povela u devetom minutu nakon početka poluvremena preko Dejana Miličića.
Gosti su odigrali odličnu odbranu i čuvali rezultat do kraja utakmice.