Počela prodaja karata za utakmicu sa BugarskomPočela prodaja karata za utakmicu sa Bugarskom

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su večeras u Podgorici nikšićku Sutjesku 2:0, u derbiju petog kola Meridian Prve crnogorske lige.

Podgorički tim do druge pobjede ove sezone došao je golovima Andrije Ražnatovića u 64. i Lazara Mijovića u 78. minutu.
Slavio je i tivatski Arsenal, koji je u Danilovgradu savladao Iskru 3:2.
Gosti su do trećeg trijumfa došli golovima Boža Markovića u 36, Danila Bakića u 83. i Savija Oliveire u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.
Dvostruki strijelac za Iskru bio je Halil Muharemović u 48. i 65. minutu.
Pobjednika nije bilo u duelu Mornara i Jedinstva, koji su u Baru igrali 2:2.
Jedinstvo je povelo golom Mirze Idrizovića iz jedanesterca u 51. minutu.
Izjednačio je četiri minuta kasnije Jovan Baošić, koji je prethodno skrivio jedanaesterac iz kojeg je bjelopolsjki tim došao do vođstva.
Novo vođstvo gostima donio je Luka Đorđević u 62. minutu.
Konačan rezultat postavio je Milivoje Raičević u 90. minutu.
Bez pobjednika završen je i duel Jezera i Petrovca, koji su u Beranama igrali 2:2.
Plavski tim poveo je 2:0, golovima Radoša Dedića u 55. i Balše
Toškovića u 56. minutu.
Smanjio je Mamadu Mendi u 63, a konačan rezultat postavio je Argentinac Rodrigo Faust u 90. minutu.
U posljednjem meču petog kola, sjutra u 20 sati u Tuzima, rivali će biti Dečić i Rudar.