Slađana Perunović je osvojila drugo mjesto na 24. međunarodnom atletskom mitingu „Bar 2018”, koji je na terenima SC „Topolica“ okupio preko 250 takmičara iz 12 država: Srbije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Albanije, Švedske, Mađarske, Makedonije, Kosova, Tunisa, Ujedinjenih Arapskih Emirata. Katara i Crne Gore.

Ona se takmičila u trci na 1,500m, gdje je prvo mjesto osvojila Amra Terzić iz Srbije čije je vrijeme 4:33,44.
Nagrada „Memorijal Božidar Boro Ičević“, ustanovljena u znak sjećanja na nedavno preminulog atletskog radnika i trenera pripala je Pezeru koji je slavio sa hicem od 20,33m, koji po IAAF-u vrijedi 1.141 bod.

U okviru mitinga održana je, po sedmi put trka „Memorijal Zoran Đikanović“ na 1.500m u kojoj je trijumfovao Amel Džakovac iz Srbije. Na mitingu su oborena i dva rekorda Crne Gore – Tomaš Đurović iz AK Draževina za seniore u bacanju kugle sa rezultatom 19,93m i Mare Jablan iz AK Arsenal za mlađe pionirke na 300m sa rezultatom 43,81 sekundi. Oboren je i rekord mitinga na 800 m, koji je atletičar sa Kosova Musa Hajdari sa rezultatom 1:48,09 popravio za više od sekundu (do sada 1:49,37), pa je i njemu takođe, pripala novčana nagrada. Organizator – AK Mornar je nagradio i Saru Ratknić, svog najboljeg takmičara na mitingu.