Sjutra počinje punjenje dovodnog sistema HE ,,Perućica”

Elektroprivreda Crne Gore će u utorak, 30. avgusta, poslije 12 sati, početi punjenje dovodnog sistema HE Perućica, najavljeno je iz EPCG.

Punjenje, kako su saopštili, počinje nakon završenog redovnog godišnjeg remonta te hidroelektrane.
“Imajući u vidu navedeno, upozoravamo javnost, prije svega mještane naselja u neposrednoj blizini sistema, na moguće opasnosti i molimo da u tom periodu neovlašćena lica ne prilaze dovodnim kanalima u Nikšićkom polju”, ističe se u saopštenju EPCG.