Provod petkom
Kao i svakog petka, u gradu pod Trebjesom je očekivano dobar provod.
Ekipa našeg portala vam donosi kratak pregled mjesta na kojima se možete lijepo zabaviti i opustiti.
Kafe bar “Recesija” je i za večeras pripremio žurku, a za dobru muziku je zadužen DJ Sleeg.
Goste “Greenwood Irish pub-a” će zabavljati Veljko.
Danilo Župić u Floydu.
DJ night u Propaganda baru.
Petak veče u “Diamondu” je rezervisano za druženje sa velikom balkanskom zvijezdom Anom Bekutom. Ulaz je 4 eura.
Ekipa našeg portala vam želi ugodno veče.

