Provod petkom

Kao i svakog petka, u gradu pod Trebjesom je očekivano dobar provod.
Ekipa našeg portala vam donosi kratak pregled mjesta na kojima se možete lijepo zabaviti i opustiti.

Kafe bar “Recesija” je i za večeras pripremio žurku, a za dobru muziku je zadužen DJ Sleeg.

Goste “Greenwood Irish pub-a” će zabavljati Veljko.

Danilo Župić u Floydu.

DJ night u Propaganda baru.

Petak veče u “Diamondu” je rezervisano za druženje sa velikom balkanskom zvijezdom Anom Bekutom. Ulaz je 4 eura.

Ekipa našeg portala vam želi ugodno veče.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *