Provod petkom
Da provod bude dobar i večeras su se pobrinuli vlasnici nikšićkih lokala, koji su za vas pripremili niz zabavnih događaja. Vikend je pred vama i pravo je vrijeme da izađete i zabavite se.
Kafe bar “Floyd” organizuje zurku, za još jedno odlično veče pobrinuće se Ansambl Toć.
Takođe, dobar provod očekuje se i u lokalima u kojima se njeguje rok kultura.
“Blues brothers bar” i večeras obećava odličnu atmosferu, za koju je zadužen DJ Luka Rakojević.
“Walter pub” će biti domaćin svirke Marka i Dragana.
Odličan provod obećavaju i iz “Nk” paba, gdje će se gosti uz neke od poznatih domaćih, ali i stranih rok hitova, moći zabaviti i opustiti.
Ekipa portala Mladi Nikšića želi vam ugodan provod.

