Na Vučju realizovan NLP kamp za djecu

Na Vučju je od 21. do 24. juna 2026. godine uspješno realizovan NLP kamp za djecu “MisliLend”, u organizaciji Opštine Nikšić, Sekretarijata za socijalno staranje i osobe sa invaliditetom i NVU “Srećne Mame”.

Kamp je osmišljen kao program podrške ličnom, emocionalnom i socijalnom razvoju djece, kroz koji su učesnici imali priliku da učestvuju u interaktivnim radionicama, timskim aktivnostima i NLP tehnikama.

Tokom programa djeca su razvijala samopouzdanje, emocionalnu inteligenciju, komunikacijske vještine, empatiju i odgovornost, stičući znanja i vještine korisne za njihov dalji razvoj.

Organizatori su istakli da je realizacija kampa još jednom potvrdila posvećenost institucija ulaganju u djecu, porodicu i zajednicu, kao i važnost saradnje javnog i civilnog sektora.

Najavljen je i nastavak aktivnosti kroz kamp “Žena koja Jesam”, koji će početkom jula na Vučju biti posvećen osnaživanju žena, posebno samohranih majki.