U sali „Cinema 213″ u Nikšiću promovisan je film „Decenija”, povodom deset godina rada rukometnog kluba Trebjesa.
Član stručnog štaba Božidar Anđelić poželio je dobrodošlicu okupljenima, istakavši da bi volio da su sa njim na bini svi bivši i sadašnji pitomci Trebjese, ali da je to prosto nemoguće.
„Prošla je jedna decenija borbe i želje, izazova i uspjeha i jednom riječju – decenija napretka”, kazao je Anđelić, nakon čega je izvršio prozivku pionirske selekcije kluba.
Predsjednik kluba Miloš Perović izrazio je zahvalnost svim pitomcima i prijateljima kluba, ističući da je put kroz koji se klub probio bio izuzetno naporan, ali da se isplatilo.
„Od male livade pod Trebjesom preko uskih hodnika i sala do osvajanja najviših nagrada na državnom i regionalnom nivou – to je decenija iza nas”, kaže Perović i emotivno dodaje kako su ciljevi za narednu deceniju već postavljeni:
„Naš cilj je da zadržimo na okupu pobjedničke ekipe i da Nikšić postane domaćin evropskih takmičenja”, zaključio je on.
Povodom decenije postojanja RK Trebjesa, uručene su plakete zahvalnosti sponzorima i prijateljima kluba.