Pop i Elit Les

U trećem kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Pop pobjedio Elit Les, rezultatom 8:4. Sjajna fudbalska predstava sa dosta prilika i golova između dva rivala, u kojoj je ekipa Popa zasluženo stigla do tri boda.

Do pobjede svoju ekipu je vodio danas ,,fantastični” Ivan Lakićević koji je postigao četiri gola (9, 34, 39. i 40.minut). Osim njega, dvostruki strijelac bio je Bojan Kalezić (15. i 20.minut), Aleksandar Bezmarević (26.minut) i Miloš Maltez (38.minut).

Za ekipu Humci Elit-Lesa, golove su postigli: Boris Jeknić (16.minut), Nemanja Živković (22.minut), Filip Backović (24.minut) i Nikola Cimbaljević (39.minut).

Sudijski dvojac na ovom susretu imao je pune ruke posla, pa su tako pokazana tri žuta kartona: Dragan Baćović i Boris Jeknić (KMF Humci Elit-Les) i Miloš Maltez (KMF Pop).