Fudbaleri Sutjeske doživjeli su poraz u 21. kolu Meridianbet prve crnogorske lige. Plavi su igrali dosta dobro u prvom poluvremenu što je i krunisano golom Conrada u 38. minutu.

Tako je završeno prvo poluvrijeme.

Na startu drugog poluvremena, Plavi su nastavili tamo dje su stali u prvom, i golom Strikovića u 61. minutu povisili rezultat na 0-2.

I tada je izgledalo da će fudbaleri Sutjeske upisati novu pobjedu, dok Ćetković nije dao gol u 64. minutu i smanjio rezultat na 1-2.

U 78. minutu akcija Mornara i jedan sut koji pogađa Erakovića i lopta završava u mreži, 2-2.

I na kraju u 90om minutu za veliki preokret i pobjedu Mornara, gol Bećiraja u pitanju je bila kontra ekipe Mornara.

Fudbaleri Sutjeske u narednom kolu igraju na svom terenu sa ekipom Iskre utakmicu 22. kola Meridianbet prve crnogorske lige.