Predavanje o dijabetesu u OŠ “Milija Nikčević”
Predavanje na temu Život sa dijabetesom, a u okviru projekta “Zdravlje = glava + srce + ruke” biće održano u osnovnoj školi “Milija Nikčević” učenicima V, VII i IX razreda časova 19. septembra sa početkom od 12.30…
PROČITAJ VIŠE









