Provod subotom u Nikšiću

Da provod i večeras bude dobar, pobrinuli su se vlasnici nikšićkih lokala koji su za vas pripremili niz zabavnih događaja.

Kafe bar “Recesija” je za večeras spremio žurku sa promotivnim cijenama pića, a za DJ pultom biće Aleksa Bijelić Sleeg.

Caffe „Floyd“ organizuje žurku sa početkom od 21 čas.

U Montenegro pubu goste će zabavljati DJ Ernesto, a očekuju vas i promotivne cijene pića.

Greenwood Irish pub sprema svirku, za dobar provod biće zadužen Bula.

Večeras u gradu biće upriličen i koncert pobjednika takmičenja Pinkove zvezde Ismail Delije kome će gosti na koncertu biti Indira Beriša pobjednica Pinkovih zvezda po izboru žirija, Komnen Vuković i Đorđe Aleksić.

Lijep provod želi vam ekipa portala Mladi Nikšića.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *