Sutjeska, Zeta, fudbal

Uzbudljiv susret sa mnogo golova, danas su kraj Bistrice odigrali Sutjeska i Zeta u okviru 23. kola prve crnogorske fudbalske lige, a Nikšićani su slavili sa 4:3.

Zanimljiv susret viđen je danas u Nikšiću, gdje je Zeta vodila u dva navrata sa dva gola prednosti, ali se Nikšićani ni tada nisu predavali i zasluženo su ostvarili trijumf.
Igrao se četvrti minut kada je Zeta stigla do vođstva, strijelac je bio Marko Burzanović.
U 22. minutu, isti igrač postiže pogodak za 2:0.
Stegnutu igru Sutjeske na početku susreta razdrmala su dva gola Zete, pa su igrači domaće ekipe krenuli na sve ili ništa.
Rizik se isplatio pa je Sutjeska došla do penala u 34. minutu. Penal je izveo Božo Marković, šut mu je odbranio golman gostiju Zoran Aković, a najbliži lopti bio je Nikola Janjić koji je sproveo loptu u gol.
Igrao se 37. minut, kada se Srđan Krstović upisao u listu strijelaca.
U sudijskog nadoknadi Sutjeska stiže do poravnanja rezultata, a strijelac je bio Marko Ćetković.
Petnaestominutni odmor, bolje je došao igračima Sutjeske, koji su u drugom poluvremenu preokrenuli rezultat u svoju korist.
U 75. minutu, danas fantastični Nikola Janjić sa oko 20-ak metara postiže pogodak za 3:3.
Kada se očekivalo da se utakmica završi neriješeno, na scenu je stupio rezervista Milivoje Raićević koji je pet minuta prije isteka regularnog dijela utakmice savladao Akovića za orupciju oduševljenja na domaćoj klupi.
U narednom kolu, Sutjeska gostuje ekipi Dečića, dok Zeta dočekuje Podgoricu.