Na Trgu slobode proslavljen Dan nezavisnosti
Povodom proslave 19 godina od obnove nezavisnosti Crne Gore i ove godine na Trgu slobode u Nikšiću Crnogorska kulturna mreža organizovala je koncert.
Svečanost je uprkos snažnoj kiši i nevremenu održana pod sloganom „Gradimo mostove ljubavi“.
U programu su učestvovali: Branka Šćepanović, Zdravko Đuranović, JPU Dragan Kovačević, glumac Đorđe Tatić, Maksim Filipović, Aldin Avdijaj, Mustafa Drešević, Andrea Bulatović, Ilija Vukčević, Stanko Miranović, Nikola Karadžić, Ilda i Irma Nurković, Vladana Todorović, dok je veliki koncert održala Generacija 5.

