Sveznalci OŠ “Olga Golović” nagrađeni putovanjem u Tivat

Znanje, timski rad i drugarstvo donijeli su učenicima drugog ciklusa Osnovne škole “Olga Golović” vrijednu nagradu nakon osvojenog drugog mjesta u kvizu Sveznalci.

Kao nagradu za ostvareni uspjeh, učenici su proveli dva nezaboravna dana u hotelu “Magnolija” u Tivtu, gdje su uživali u boravku, druženju i brojnim sadržajima.

Tokom putovanja imali su priliku da istraže ljepote Tivta, prošetaju obalom i provedu vrijeme zajedno, stvarajući uspomene koje će dugo pamtiti.

Iz škole ističu da ovakva iskustva predstavljaju dodatnu motivaciju učenicima da nastave da uče, sarađuju i postižu odlične rezultate.