Mileva Gojković osvojila treće mjesto na takmičenju “Čist grad.Sad!”
Nagrade na likovnom i literarnom konkursu u organizaciji FORS Montenegro dodijeljene su danas, 25.10.u 11 h na Trgu Slobode. Učenica Srednje ekonomsko- ugostiteljske škole, Mileva Gojkovic 2-5 odjeljenje,osvojila je treće mjesto na ovom regionalnom takmicenju na temu ,,Cist grad.Sad!”u literarnom dijelu takmicenja. Nagradu je urucio gradonacelnik Marko Kovacevic.Mentor je prof.Vesna Josipovic.