Kseniji Eraković drugo mjesto na likovnom konkursu „Gorani brane goru“

Učenica škole “Rade Perović”, Ksenija Eraković, osvojila je drugu nagradu na 19. Nagradnom konkursu pod nazivom „Petrovdanski đački vijenac“, u organizaciji Fondacije Vukove zadužbine Žabljak – Šavnik – Plužine i OŠ „Dušan Obradović“ – Žabljak.

Ksenija je nagradu osvojila na likovnom konkursu u kategoriji učenika VIII razreda, na temu „Gorani brane goru“. Mentor je profesorica likovne kulture, Angelina Ćalasan.

Nagrade se tradicionalno dodjeljuju 12. jula 2024. godine (na Petrovdan) u 18h u Spomen parku Vukovi korijeni u Petnjici kod Šavnika.