Ksenija Mijušković delegatkinja Gimnazije na Skupštini Unije srednjoškolaca
IX Generalna skupština Unije srednjoškolaca održana je 5. februara u multimedijalnoj sali Univerziteta Crne Gore.
Na ovom događaju prisustvovala je učenica trećeg razreda (3-2) Ksenija Mijušković, kao delegatkinja Gimnazije “Stojan Cerović”.
Novi delegati su se ovom prilikom upoznali sa partnerima Unije srednjoškolaca i projektima koji se realizuju, razgovarali su o Akcionom danu, diskutovali o učeničkim parlamentima i mnogim drugim temama koje se tiču srednjoškolaca.
Predstavnici UDG i Studentskog Biznis Centra su imali priliku da predstave razne prilike za srednjoškolce koje UDG i njegove organizacije pružaju.
Nakon predavanja o Eyca kartici realizovan je kviz na kojem je Ksenija Mijušković osvojila treće mjesto, a sponzor nagrada je NLB banka.

