Komunisti i borci Nikšića obilježili 29. novembar
Uz intoniranje himne “Hej Sloveni” i organizovanje tribine nikšićki komunisti i borci (Opštinski komitet Jugoslovenska komunistička partija Crne Gore – OK JKPCG i opštinski odbor Organizacije boraca narodnoosloboličakog rata – OO OBNOR) obilježili su 29. novembar i 75 godina od Drugog zasjedanja AVNOJ-a, kao i stogodišnjicu od završetka Prvog svjetskog rata i stvaranja Jugoslavije.

