Klub ,,Romi Nikšića” organizovao dobrovoljnu akciju
Članovi Kluba dobrovoljnih davalaca krvi „Romi Nikšića” organizovali su juče drugu ovogodišnju akciju dobrovoljnog davanja krvi, piše Dan. Predsjednik kluba Tair Hajruši istakao je da su prikupili 14 jedinica krvi, što je za klub koji broji 55 članova zadovoljavajuće.
,,Svake godine organizujemo po dvije akcije, a ove treću planiramo u decembru. Uvijek smo tu da pomognemo jer i drugi pomažu nama”, rekao je Hajruši.
Tokom akcije Klubu se priključilo nekoliko novih članova. Hajruši je naglasio da je Klub osnovan prije čertnaest godina te da ga uglavnom čine mladi Romi iz nekoliko naselja u Nikšiću.

