Kiša i pad temperature ne smeta građanima
Temperatura je danas u Nikšiću neznatno niža, a ono što je iznenadilo naše sugrađane je kiša koja trenutno pada. Ipak tmurni oblaci koji su se nadvili nad gradom ne zaustavljaju Nikšićane da obavljaju svakodnevne obaveze i da priušte sebi popodnevnu kafu u gradskim lokalima. Prestanak padavina i razvedravanje se očekuju nakon 17 časova.
Trenutna temperatura iznosi 17 stepena. Uprkos kiši, vani je prijatno.
Ugodan kraj sedmice vam želi ekipa portala Mladi Nikšića.


